joomla template

Nustatymai

Jūs esate čia: Home » Kaip pirkti?
Antradienis, 18 Gruo 2018

Užsakyt tikrai labai paprasta:

1. Kad galėtumėte pirkti parduotuvėje, turite užsiregistruoti. Registruojantis nurodykite savo adresą, kuriuo bus išsiųstos prekės, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, į kurį bus išsiųstas registracijos patvirtinimas.
2. Išsirinkę norimą prekę, spauskite prie jos esanti mygtuka “į krepšelį“. Prekių krepšelis visuomet bus matomas viršutiniame dešiniajame kampe. Krepšelį visuomet galite koreguoti, išimti ar pridėti prekes.

3. Baigę apsipirkinėjimą, įsitikinkite, ar krepšelyje yra būtent tos prekės, kurių norite". Jeigu turite nuolaidų kupono numerį, jį įveskite ir spauskite "Užsakyti".

4. Paspaudus “Užsakyti“, prieš patvirtindami užsakymą, įveskite adresą, kuriuo norėtumėte gauti prekes (arba palikite tą adresą kurį nurodėte registruojantis) ir pasirinkite pristatymo būdą.

5. Patvirtinkite užsakymą. Jei pasirinkote pristatymą paštu, pasirodys mūsu banko rekvizitai. Susimokėkite už prekes ir jos bus Jums išsiųstos paštu tą pačią arba kitą darbo dieną. Elektroniniu paštu gausite pranešimą apie priimtą Jūsų užsakymą, kai matysime Jūsų pavedimą bankinėje sistemoje, paštu  gausite pranešimą apie patvirtintą Jūsų užsakymą.
7. Jei turite klausimų dėl prekių, jų pristatymo, apmokėjimo, ar kitais klausimais rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 


PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS IR ĮKAINIAI.

 

Prekės siunčiamos Lietuvos paštu (jums pageidaujant galimas kitoks pristatymo būdas). Registruota pirmenybine siunta prekes gausite per 2-4 darbo dienas.  Lietuvos paštu prekes gausite tiek į atokiausius Lietuvos kaimelius, tiek į užsienį.

Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki penkių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. 95% siuntų pristatomos per 2-3 darbo dienas. Prekės pristatomos darbo dienomis.

 

Pristatymo mokestis klientasm iš Lietuvos:

Prekių pristatymo kaina priklauso tik nuo užsakytų prekių svorio ir nepriklauso nuo užsakymo sumos ar nuo pristatymo vietos. Įsidėję prekę į krepšelį ir paspausdę "Užsakyti"  pamatysite siuntos pristatymo kainą bei galėsite patvirtinti užsakymą dar kartą paspausdami "Užsakyti".

Jeigu turite galimybe atsiimti prekė Vilniuje siuntimo netaikoma ( daugiau informacijos gausite parašę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinus mob.867923646) 

Pristatymo mokestis klientams iš užsienio:

Prekių pristatymas į EU sąjungos šalis kainuoja nuo 25Lt (iki 2kg). Prekes siunčiame pirmenybine siunta. Atsiskaityti galima ir per  PayPal. Perkantiems į užsienį prašome rašyti į mūsų e-paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Apmokėjimas:

Už užsakytas prekes galite atsiskaityti tokiais būdais:

  • Banko pavedimu (mūsų rekvizitus gausite elektroniniu paštu). Internetu savarankiškai prisijungus prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikus pavedimą.
  • Mokėjimai priimami per PayPal, aktualu mūsų klientams iš užsienio, dėl apmokėjimo kreiptis elektroniniu paštu.

Prekių (paslaugų) pirkimo–pardavimo kvitą gausite kartu su preke.


 
Greičiausias siuntinių pervežimas.

 

Siuntų gabenimo Lietuvoje įkainiai