joomla template

Nustatymai

Jūs esate čia: Home » Paslaugos » Mediniai gaminiai
Ketvirtadienis, 23 Geg 2024

Mediniai gaminiai

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Raidės ir žodžiai iš medienos ir faneros, siuntimas visoje Lietuvoje. Pageidaujate užsisakyti iš medžio išpjautą savo vardą, pavardę ar bet kokį žodį, Jūs kreipėtės tinkamu adresu.

Medžiagos, kurias mes naudojame gamyboje – tai medžio masyvas arba aukštos kokybės fanera, todėl mūsų nedažyti gaminiai su matoma medžio struktūra atrodo puikiai. Standartinis plotis suteikia raidėms ir žodžiams stabilumo.

Gaminius apdoroja profesionalūs dekoratoriai, todėl net vienspalvis dažymas bus atliktas kokybiškai.

Mes atsaikingai laikomes užsakymo atlikimo grafiko, todėl laiku atliekame savo įsipareigojimus, nevilkindami maketo gamybos ir gaminio formavimo: vieneto gamyba be dažymo: 2-4 darbo dienos, su dažymu – 4-5 darbo dienos.

Gaminame ne tik tūrines raides ir žodžius, bet ir suvenyrus iš medžio, interjero detales, iškabas, logotipus ir ne tik. Su malonumu aptarsime ir padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.

Visada su džiaugsmu atsakysime į Jūsų klausimus ir padėsime rasti kainą ir kokybę atitinkantį sprendimą. Sveikntina partnerystė ir bendradarbiavimas su įvairiomis įmonėmis reklamos, korporatyvinių užsakymų, realizacijos ir kitais klausimais.

 

mediniu-raidziu-gamyba

spalvotos-medines-raides

graviravimo-darbai

 


medines-raides

lazerinis-pjovimas

medines-raides