joomla template

Nustatymai

Jūs esate čia: Home » Kaip pirkti?
Pirmadienis, 22 Lie 2024

Dėl konkrečios prekės teiraukitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba susisiekite +37067923646 ...

Prekės siunčiamos Lietuvos paštu (jums pageidaujant galimas kitoks pristatymo būdas). Registruota pirmenybine siunta prekes gausite per 2-4 darbo dienas.  Lietuvos paštu prekes gausite tiek į atokiausius Lietuvos kaimelius, tiek į užsienį.

Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki penkių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. 95% siuntų pristatomos per 2-3 darbo dienas. Prekės pristatomos darbo dienomis.

Pristatymo mokestis klientasm iš Lietuvos:

Prekių pristatymo kaina priklauso tik nuo užsakytų prekių svorio ir nepriklauso nuo užsakymo sumos ar nuo pristatymo vietos. Įsidėję prekę į krepšelį ir paspausdę "Užsakyti"  pamatysite siuntos pristatymo kainą bei galėsite patvirtinti užsakymą dar kartą paspausdami "Užsakyti".

Jeigu turite galimybe atsiimti prekė Vilniuje Titnago g.12 siuntimo netaikoma ( daugiau informacijos gausite parašę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinus mob.867923646)

 

Pristatymo mokestis klientams iš užsienio:

Prekių pristatymas į EU sąjungos šalis kainuoja nuo 10 eurų . Prekes siunčiame pirmenybine siunta. Atsiskaityti galima ir per  PayPal. Perkantiems į užsienį prašome rašyti į mūsų e-paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Apmokėjimas:

Už užsakytas prekes galite atsiskaityti tokiais būdais:

  • Banko pavedimu (mūsų rekvizitus gausite elektroniniu paštu). Internetu savarankiškai prisijungus prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikus pavedimą.
  • Mokėjimai priimami per PayPal, aktualu mūsų klientams iš užsienio, dėl apmokėjimo kreiptis elektroniniu paštu.

Prekių (paslaugų) pirkimo–pardavimo kvitą gausite kartu su preke.